Як зробити троянду з паперу своїми руками поетапно: легкий майстер-клас з фото та описом

Майстер-клас, як зробити красиву троянду з паперу своїми руками. Фото кращих ідей готових варіантів, а також схеми по створенню троянди з паперу в домашніх умовах

На жаль, живі троянди в’януть занадто швидко. Як щодо екологічно чистої ідеї: зробити троянди з паперу? Виготовлення паперових троянд своїми руками – це не тільки дозвілля, але й гарна символіка, що йде від серця. Вони є символом любові і тому використовуються в День 8 березня, День святого Валентина, День матері, дні народження чи весілля.

Багато використовують троянди із щільного паперу в якості прикраси подарункових коробок. Вони просто додають лиск до вашої подарунковій упаковці, і посилюють очікування одержувача. Крім цього, можна зробити не одну троянду, а цілий букет.

Неважливо, чи хочете ви вручити його, використовувати як доповнення до весільного подарунку або красиво оформити у вазі. У цій статті обговоримо цікаві ідеї троянд з паперу.

Зробіть троянди з паперу як екологічно чистий подарунок.

Необхідні матеріали:

 1. Фото троянди з паперу для зразка, скачати шаблон пелюстки троянди з інтернету або обвести пелюстка живої троянди.
 2. Лист щільного паперу червоного кольору (до 130 г / м2) або папір кольоровий для нотаток (кубик без липкого шару). Крім цього, можна використовувати папір для сендвічів або серветки рожевого кольору.
 3. Ремісничий клей або клейовий пістолет, можна взяти клей для паперу (олівець).
 4. Ножиці.
 5. дерев’яний Шампур (шашлик).
 6. Можливо килимок для різання в якості основи.
 7. При необхідності тонка дріт і млинець для квітів.

Інструкція як зробити троянду з паперу своїми руками:

Роздрукуйте і виріжте шаблон пелюстки троянди. Потім розріжте ножицями папір на 4 квадрата. Замість кольорового цупкого паперу використовуйте готові квадратики паперу для нотаток для прискорення процесу (в цьому випадку вийде маленька роза).

Зігніть всі чотири квадрата по два рази кожний, щоб вийшов маленький квадрат. Перенесіть шаблон пелюстки троянди на папір.

Виріжте кожен з чотирьох квадратів вздовж шаблону пелюстки троянди, не розрізаючи підставу.

Розкрийте перший квадрат і виріжте один пелюстка, повинно залишитися 7 пелюсток. На другому квітці виріжте 2 пелюстки, повинно залишитися пелюсток. На третьому квітці виріжте 3 пелюстки, повинно залишитися 5 пелюсток. На четвертому квітці виріжте 4 пелюстки, повинно залишитися 4 пелюсток. Всі відрізані пелюстки не викидайте.

Загніть верх пелюсток. З допомогою дерев’яної шпажки (шпажки для шашлику) або олівця акуратно загніть кінці пелюсток назовні. Це додасть квітці динаміку.

Зверніть увагу, в якому напрямі йдуть вигини від середини квітки, і загніть назовні кінці пелюсток. Це спростить подальший приклеювання. Самий маленький квітка (пелюстка) на дерев’яній шпажці загорніть в невелику розетку навколо шпажки.

Склейте квітка. Нанесіть краплю клею на верхню половину пелюстки троянди і склейте між собою на одній квітці. Склейте окремі квіти разом так, щоб зовнішні пелюстки троянди злегка перекривали один одного. Повторіть цей крок для всіх квіток, пелюсток троянд. В результаті у вас повинно вийти 7 закритих пелюсток троянд.

Приклейте квітки один до одного. За розміром пелюстки троянди складаються один в одного в порядку убування: якщо хочете зробити троянду тільки як квітка без стебла, то нанесіть клей на центр квітки і приклейте його до наступного меншого квітці. Повторіть це з усіма кольорами.

якщо ви хочете використовувати стебло, краще всього проколоти шилом невеликі отвори або вирізати невеликий трикутник на кінчику квітів. Потім можна пропустити через нього дріт або дерев’яну шпажку.

Бутон троянди з гофрованого паперу

Матеріали:

 • гофрований папір зеленого кольору та рожевого кольору;
 • цукерка або круглий кулька з обгортки цукерки для середини;
 • дріт;
 • клей.

Інструкція як зробити троянду з гофрованого паперу (бутон):

Розрізаємо папір на заготовки. Вирізаємо з зеленого паперу смужку на 5,7 6,5 див. Розрізаємо рожеву папір на 2 смужки на 5,5 6,5 див.

Вирізаємо пелюстки, чашечку і листочки троянд. Щоб полегшити завдання, прикладіть один до одного смужки рожевого гофрованого паперу, з якої робите бутон троянди. З одного краю надайте ножицями округлу форму пелюстки. Отже, за одін виріз отримаєте відразу 2 пелюстки.

З зеленої смужки вирізаємо довгі 5 довгих зубчиків – це буде чашолисток під пелюстками бутона троянди. Нігтем вигинаємо зубчики.

Коли всі деталі готові, можна збирати бутон троянди. Для цього на один кінець дроту насаджуємо цукерку (або кульку, скручений з фольги). Кругле підставу потрібно для форми бутона троянди (у вигляді келиха – внизу ширше).

Нанизуємо на основу 2 пелюстки: розтягуємо пелюстки посередині для вставки цукерки. Загинаємо округлу частину пелюсток назовні за допомогою олівця або ножиць. Беремо дві пелюстки разом і накладаємо їх один на інший, відступаючи від краю на 1,5 см.

Склеюємо однією крапелькою клею і запаковуємо серединку: обертаємо пелюстки навколо цукерки (або кульки), натягуючи пелюстки посередині. Приклеюємо. Беремо чашолисток і приклеюємо навколо бутона. Потім з паперу зеленого кольору вирізаємо смужку шириною 1 см і обмотуємо навколо стебла і приклеюємо. Роза готова!

Троянда без вирізання

Для троянди вам знадобляться:

 • Паперова смужка шириною близько 2 см і завдовжки 60 см, переважно червоного кольору (якщо у вас немає такої довгої паперової смужки, ви можете склеїти кілька коротших шматочків разом, щоб їх не побачили пізніше).
 • Клей для паперу.
 • Дерев’яна паличка (шпажка для шашлику) або шматок дроту для палиці.
 • Також вам знадобиться декоративна стрічка, щоб зв’язати кілька готових троянд.

Покрокова інструкція, як зробити троянду:

Складіть паперову смужку під кутом вперед.

Знову загніть вперед по складеній смузі. Це дасть вам невеликий стебло, який ви зможете утримувати за отриманий квітка, виконавши наступні дії.

Візьміться за що виступає вниз початок і почніть намотувати паперову смужку. Для цього потрібно знову подати або позначити довгастий трикутник. Зігніть праву частину паперової смужки. Оберніть трикутник навколо стержня.

Повторюйте кроки знову і знову, поки троянда поступово не вийде з скручування.

Коли квітка збільшиться в розмірах, переконайтеся, що пелюстки більш вільно закручені вгору, ніж до основи квітки. Не працюйте занадто рівномірно – випадкова форма виглядає природніше! Повільно можна побачити квіткову голівку.

Коли паперова смужка повністю намотана, закріпіть кінець клеєм.

Зігніть стебло вгору з зовнішньої сторони квітки і приклейте його у тому ж місці, що й кінець. Переконайтеся, що в центрі троянди ще є «повітря», так як стебло там повинен бути прикріплений.

Фото троянд з паперу