Як скласти лисицю в техніці орігамі з паперу своїми руками поетапно (100 фото ідей)

Цікаві варіанти злагодження вироби лисиця з паперу в техніці орігамі своїми руками. Фото та майстер-клас з описом всіх етапів створення орігамі.

Тварини здавна є невичерпним джерелом для творчості, а лисиця – це, безумовно, популярний герой російських казок і тому дуже улюблена сучасними дітьми. У даній статті буде запропонована детальна інструкція як зробити лисицю орігамі.

Орігамі лисиця: матеріали

Для виготовлення вироби будуть потрібні наступні матеріали:

  • 2-стороння і 1-стороння кольоровий папір;
  • оченята, виконані з паперу,
  • фломастери,
  • простий клей.

Орігамі лис: найпростіший варіант

Цей спосіб виготовити виріб лисиця орігамі своїми руками досить простий, інші – складніше, однак у багатьох деталях схожі.

Варто відзначити, що при застосуванні паперу однакового розміру можуть утворюватись лисиці, що відрізняються за своїми габаритами. Тут все буде залежати від обраного способу виготовлення вироби і кількості складань: чим більше маніпуляцій зроблено, тим менше лисиця.

Процес виготовлення

В даному випадку покрокова схема для складання інтуїтивно зрозуміла, з нею зможуть впоратися навіть зовсім маленькі діти. Лисиця буде складатися з двох частин, з’єднаних в єдине ціле. Для виготовлення потрібні 2 паперових відрізка одного розміру у формі квадрата.

Виготовлення голови

Для виготовлення голови лисиці потрібно взяти відрізок паперу, після чого скласти його навпіл, з’єднавши протилежні кути, і акуратно загладити згин, тут має сенс скористатися звичайною лінійкою.

Бічні кути отриманої фігури слід підняти догори. Необхідно прагнути до того, щоб підняті куточки знаходилися приблизно на одній лінії, оскільки це лисячі вуха. Внизу, відповідно, вийде вузенький прямий кут.

Тепер треба перевернути паперовий відрізок на іншу сторону, після чого приклеїти або намалювати очі і носик. Голова лисиці закінчена.

Виготовлення тулуба

Далі треба взяти інший паперовий відрізок. Як і у випадку з першим, слід скласти цей відрізок навпіл, щоб вийшов трикутник.

Нижню область вийшла фігури необхідно завернути назад, причому зробити це важливо таким чином, щоб з лівої сторони виступила частина паперового відрізка, а ззаду утворився хвіст. Тулуб лисиці закінчено.

Залишилося лише приклеїти голівку до тулуба. Виріб готова!

Орігамі лисиця: більш складний варіант для початківців

Зараз мова піде про іншому способі виготовлення поробки проста лисиця з паперу для початківців, який трохи складніше. Тварина буде складатися вже з одного квадрата. Тут зазвичай радять застосовувати 1-сторонню кольоровий папір жовто-білого забарвлення.

Процес виготовлення

Треба розташувати паперовий відрізок кольоровий стороною догори, потім скласти його справа наліво. При цьому біла область повинна опинитися вгорі.

Слід провести в розумі рису від лівого верхнього кута прямокутної фігури до нижнього правого, після чого загнути вгору одну сторону, щоб її згин пролягав від кута до кута по лінії, яка подається в голові. Таким же чином необхідно загнути паперовий відрізок з іншого боку.

Щоб було зручніше, рекомендується вирівняти заготівлю, іншими словами – розташувати нижню частину у напрямку по горизонталі, а потім загнути до себе верхню частину (з білим кольором).

Голова лисички

Далі слід вирівняти кути і притиснути їх. Вироби практично завершена. Все, що тепер необхідно зробити – це підмалювати лисичці очки і носик.

Орігамі лис: просунутий варіант

Незважаючи на те, що цей спосіб значно складніше двох описаних вище, він теж вважається простим. Швидше за все, 4-річному малюкові така саморобка буде не по плечу, однак дитина 5,5-7 років безперечно зможе впоратися.

Процес виготовлення

Треба покласти перед собою 2-сторонній паперовий відрізок форми квадрата, слідом за цим з’єднати першу пару правого і лівого кутів. Далі слід з’єднати вже наступну пару.

Орігамі лис: нижня частина лисиці

Необхідно скласти трикутник, об’єднавши кути зліва направо, потім з’єднати нижній кут з правим. Тепер слід направити до правого кута і верхній кут, після чого загладити згини. Верхній кут треба загнути назад і з’єднати з нижнім. Повинен знову вийти трикутник.

Тут слід проявити особливу уважність, так як заготівля фактично складається двічі, за винятком того, що згин робиться не до себе, а від себе.

Тепер треба підняти догори кути праворуч. Щоб було зручніше, ліву пряму сторону заготовки слід вирівняти в напрямку по горизонталі, (це і буде нижня частина тварини).

Фінальний етап

Вийшов правий кут потрібно «відкрити» і опустити вниз, утворюючи маленький квадрат або морду лисиці, якщо бути точніше. З лівого боку потрібно загнути кінчик, надавши йому вигляд хвостика. Залишилося намалювати очі і носик. Виріб готова!

Складні техніки виготовлення

Якщо прості способи успішно вивчені, можна приступити до ускладненим технікам виготовлення орігамі лисиці.

Наприклад, велику популярність у наш час набуло так зване «мокре» орігамі, дозволяє отримати досить ефектний результат. У мережі з легкістю можна знайти докладний посібник з виготовлення подібної вироби.

Орігамі лис: корисні рекомендації

Звичайно, є безліч способів виготовити виріб орігамі лисиця. У даній статті були запропоновані лише найбільш прості варіанти.

Варто додати, що в процесі виготовлення вкрай рекомендується постійно порівнювати свої результати з фото лисиці орігамі, такі фотографії легко можна знайти в Мережі. Це, по-перше, дозволить не зробити прикрої помилки, по-друге – отримати більш якісну річ.

Крім цього, можна ознайомитися з численними відеороликами, автори яких докладно роз’яснюють і навіть демонструють процес створення вироби на відео.

Орігамі лисиця: цікавий факт

Лисиця відрізняється винахідливістю і природного кмітливістю, що дуже допомагає їй у полюванні. Цікаво, що крім звичайної лисиці, існує ще близько десяти різновидів «рудої шахрайки», які відрізняються габаритами, забарвленням і будовою тіла.

Фото лисиці орігамі