Вироби з паперу і клею для дітей: 90 фото ідей + майстер-клас з описом

Приклади цікавих поробок з паперу і клею зроблених своїми руками. Великий вибір незвичайних варіантів, а також майстер клас з фото та готовими схемами і шаблонами.

Виконання виробів захоплює не тільки дітей, але і дорослих. Найбільш простий і дешевий творчий процес вийде з паперу. Для роботи не потрібен високий рівень майстерності, особливі інструменти.

З виробами своїми руками з паперу і клею впорається навіть дитина. Результат стане відмінним експонатом на виставку, подарунком і прикрасою. Процес створення творіння не тільки радує, але і допомагає розвитку моторики, уяви, уваги.

Прості аплікації

Починати освоювати паперове творчість краще з елементарних виробів. Просте наклеювання паперу на основу доступно навіть малюкам. В результаті можна отримати цікаві картинки. Легкі вироби з паперу і клею стануть відмінним панно або вітальними листівками.

Квіти мамі на 8 Березня

Наклеїти деталі вироби під керівництвом дорослих у стані навіть однорічний карапуз. Старання юного таланту стануть найкращим подарунком мамі. Часто виріб у вигляді букета на папері пропонують виконати в дитячому саду напередодні жіночого дня.

Малюкам нарізають заготовки у вигляді пелюсток. Залишається тільки приклеїти деталі, домагаючись формування бажаної імітації флористичної композиції. Вдома таку саморобку з кольорового паперу і клею повчиться виконати під проводом дорослих, старших сестри або брата.

Листівка татові на 23 лютого

З допомогою паперової аплікації вийде привітати не тільки маму, сестру чи бабусю. Татові, дідусеві або братові теж можна зробити красиву листівку. Для цього достатньо змінити тематику свого твору.

Довільно або з шаблоном вирізають деталі у вигляді складових частин кораблів, машин. Доповнить Картину військова або спортивна атрибутика.

Прикраса для інтер’єру

Твори з паперу легко зробити справжньою окрасою інтер’єру. Досить постаратися при виконанні свого шедевра. Кустарні панно легко замінять роботи майстрів. Перед початком діяльності обов’язково ретельно планують сюжет, підбирають колірну схему.

Папір можна приклеювати хаотично або попередньо промалювати шаблон. Деталі картини вирізують з паперу, наклеюють на потрібні місця. За основу краще взяти цупкий папір або аркуш картону.

Корисні штучки

Вироби з паперу і клею олівця можуть виконувати не тільки декоративну функцію. З простих складових вийде спорудити корисні штучки. Милі дрібниці часто використовують у побуті.

Закладки для книг

Красиві закладки в книги стимулюють читання. Найкраще це працює у випадку з дітьми. Книжку захочеться відкривати не тільки з-за цікавої історії або веселих картинок. Оригінальна смужка між сторінок манить маленьких непосид. Зробити закладку вийде різними способами.

Найбільш цікаві вироби виходять при виконанні аплікації на базовій смужці паперу. На основу можна наклеїти будь-яку фігурку. Плоскі пташки і квіточки виглядають нуднувато. Об’ємні вироби привертають більшу увагу.

Гірлянди

В якості паперових прикрас для дому частіше виступають гірлянди. Вироби стануть в нагоді не тільки в період святкування Нового року. Паперові смужки прекрасно декорують приміщення до будь-якого іншого свята.

Найпростіше приклеїти на нитку відповідні фігурки. Це можуть бути як плоскі, так і об’ємні об’єкти. Найчастіше вибирають прапорці або квіточки. Для чоловічого свята можна використовувати фігурки машинок.

Для оформлення зони для фотосесій частіше вибирають сердечка або метеликів. Популярністю користується гірлянда у вигляді ланцюжка кілець.

Об’ємні фігурки

Якщо виробів додати обсяг, то вони стануть більш цікавими. Оригінально виглядають такі вироби з паперу картону і клею на основі, так і у вигляді окремих фігур.

В якості матеріалу можна використовувати не тільки звичайні офісні листи, але і інші варіанти. Наприклад, незвично виглядають вироби з гофрованого паперу.

Прості фігурки звірів

Довго замислюватися як зробити саморобку з паперу і клею з малюками не доведеться. Досить скористатися елементарної технологією. Фігурки виконують наступним чином:

  1. З паперу вирізають пару смужок різної довжини і товщини. Деталь, що імітує тулуб, крупніше.
  2. Кожен з отриманих елементів згортають в кільце. Кінці накладають один на одного, приклеюють.
  3. Готові кільця з’єднують між собою. Виходить основа фігурки.
  4. Базову частину можна забезпечити додатковими деталями. Так з’являться вуха, хвіст і інші частини. Відсутні елементи можна домалювати.

Отримана фігурка займе гідне місце на дитячій виставці, порадує малюка і його близьких. Подібні вироби часто використовують у вигляді декору дитячої кімнати або служить прикрасою для новорічної ялинки.

Об’ємні фрукти

Для виконання фруктів з паперу підійдуть різні технології. Найпростіше вирізати 3 обриси, скласти кожну деталь навпіл, склеїти за половинки різні елементи. Всередину конструкції можна під’єднати мотузочку. Тоді виріб вийде підвішувати.

Інший варіант вироби виконують наступним чином:

  1. З паперу вирізають смужки. Потрібна пара деталей довжиною 18, а шириною 4 див. Ще по 4 елементи роблять довжиною по 23 і 28 див.
  2. Кожну смужку складають за принципом гармошки. Для цього загинають рівні відрізки.
  3. Парні деталі склеюють між собою, замикаючи в кільце. Виходить 5 елементів.
  4. Отримані кільця склеюють посередині. Розетки збирають воєдино, скріплюючи всі деталі за допомогою клею.

Готову фігурку можна прикрасити, приклеюючи гілочку, листочки. Вироби використовують в якості декору.

Коробочки для зберігання

На фото виробів з паперу і клею видно, що можна змайструвати багато цікавих речей. Максимум користі принесуть коробочки, склеєні своїми руками. Для роботи беруть щільний папір або картон. Вихідний листок розрізають по шаблону.

Перед початком склеювання виконують необхідні згини. Після цього можна приступати до з’єднання деталей. На завершення виріб можна прикрасити. Для цього поверх виконують обклеювання кольоровим папером або виконують аплікацію. Можна додатково використовувати олівцеві малюнки, різний декор.

Простота виконання паперових виробів підкорить як дітей, так і дорослих. В результаті нехитрих дій виходять забавні і корисні речі. Процес захоплює, допомагає розвитку. Різноманітність технологічних можливостей відкриває простір для фантазії, дозволяє розкриттю таланту.

Фото виробів з паперу і клею