Вироби з лего своїми руками (140 фото ідей): майстер-клас для дітей

Огляд незвичайних ідей по створенню виробів з конструктора лего своїми руками – годівниці і абажури. Робимо замок в акваріумі і корпус для системного блоку.

Напевно у вашому будинку накопичилася купа старих кубиків Лего, які лежать без діла. А може і заважають під ногами. Боляче буває наступити на такий кубик. А адже з них можна зробити багато гарних і навіть корисних речей. Заодно це заощадить багато грошей, адже замість того щоб купувати дітям черговий конструктор і в черговий раз зібрати по інструкції і розвалити, можна куди сильніше захопити дітей справжньою творчістю зі старого.

Нижче представлено багато оригінальних фото виробів з Лего. Напевно захочеться самим зробити щось з цього, а може ці фото навіть надихнуть на нове і неповторне.

Ключниця

Як зробити саморобку з Лего? Дуже просто, якщо дивитися на речі під іншими кутом. Якщо десь завалялися елементи з дірочками, можна зробити стильну ключницю, закріпивши їх на невеликому майданчику. І цю площадку можна прикрасити різнокольоровими блоками або навіть чоловічками.

Брелоки

Чи можна зробити просто брелок для ключів. Дуже легка і при цьому красива дрібничка. Можна носити куди хочеш, красуючись своєю вигадкою.

Тримач для проводів

Одне із самих практичних застосувань Лего-чоловічків. Знайомо, що кабель або зарядний пристрій не тримаються, відходять? Рішення є — закріпіть де-небудь чоловічка і дайте провід йому в руку. Впишеться як влиті.

Годувальниця

Виріб може виявитися корисною. Наприклад, порадувати птахів. Можна зробити красиву годівницю. Обладнати майданчик краями, щоб туди можна було насипати зерен і можливо додати прикраси, дах, башточки.

Можна підійти з вигадкою і, наприклад, зробити балкони і мости башточок такими ж годівницями.

Рамка для дзеркальця або фото

Невеличке дзеркальце можна укласти в красиву рамочку з кубиків Лего. Замість дзеркальця можна також взяти фотографію і розмістити на полиці. Ось наскільки прості можуть бути інструкції виробів з Лего.

Абажури

Абажури з Лего створять особливу, затишну казкову атмосферу. Треба не забути зробити в них отвори, через які буде розливатися помаранчевий світло.

Замок в акваріумі

Вироби з конструктора Лего добре витримують вологу і зберігають колір. Тому старий замок або ще яку-небудь гарну споруду можна помістити в акваріум відповідних розмірів. Нехай рибки плавають в його арках і віконцях. Або, наприклад, через кільця квідичу. Зачаровує і заспокоює видовище.

Корпус для системного блоку

З певним мінімальним рівнем уміння поводитися з комп’ютерною технікою, можна укласти системний блок в корпус з Лего. Головне — не забути отвори для вентиляції і для проводів.

Шахи

При належному терпінні з Лего можна зібрати цілий набір шахів. Треба тільки продумати, як повинна виглядати кожна фігура і відтворити її в потрібній кількості. Це нескладно, тура повинна бути просто башточкою, король або ферзь — схожий на корону і так далі. А можна задіяти різних чоловічків і зібрати натуральну армію.

Шашки

Шашки ж зробити зовсім просто. І це можливо практично з будь-якими блоками — великими і малими, Duplo і System. А ще з деталями Лего легко грати в стовпові шашки, де захоплені шашки супротивника збираються в башту.

А взагалі, з Лего весело придумувати свої власні настільні ігри. З детальками можливості набагато ширше, ніж із звичайними фішками і дошками.

Ялинкові іграшки

Зробивши з деталей невелику фігурку і затиснувши між блоками нитку або стрічку (або просто пропустивши її через деталь з дірочкою), можна зібрати хорошу ялинкову іграшку. Тільки одну або ж, при належних терпіння і фантазії, багато, щоб прикрасити всю ялинку! На будь-які теми від Нового Року до Гаррі Поттера або Зоряних Воєн. Такі вироби з Лего своїми руками робити весело і приємно.

Стінка для прикраси

Якщо є достатньо багато плоских підкладок, то можна повісити їх на стіну, склавши одне величезне поле, і далі прикрашати як тільки заманеться уяві.

В будь-який момент, хоч проходячи повз можна взяти і переставити детальку або чоловічка. Можна зібрати там цілий світ, карту, вертикальний місто. Або навіть вчитися за допомогою цієї стінки, як дошки. Вироби з Лего для дітей можуть бути корисні.

Зображення

З різнокольорових кубиків можна зібрати гарну картинку. Для цього можна звірятися із зразками для вишивки або із зображеннями старих піксельних ігор.

Подарункова коробка

Ще одна ідея, яку можна застосувати не тільки на Новий Рік, але і на будь яке інше свято — це подарункова коробка з Лего. Навіть стрічки можна зобразити з кубиків.

Напевно той, хто отримає такий подарунок, порадіє йому куди більше, ніж зі звичайною обгортковим папером. І робити їх просто, і вони можуть бути будь-яких розмірів.

Тарілка

Хоча така тарілка звичайно не піде для супу, але це відмінне місце, щоб подати цукерки, фрукти, снеки. Особливо на дружній вечірці.

Будиночок для вихованця

Якщо є маленький вихованець начебто миші або хом’ячка, можна зібрати такий будиночок для. Але краще закріплювати деталі щільніше, щоб він їх випадково не проковтнув. І звичайно у вихованця повинні бути світло і місце, щоб спати — не на пупиришках, зрозуміло.

Ваза

Добре зроблена ваза Лего може виявитися несподівано-витонченою і добре виглядати з квітами. Не забудьте, що всередині треба поставити посудину, інакше вода може протекти. Ваза може бути і просто прямокутною, і хитро прикрашеної.

Квітковий горщик

Пристосувати Лего під квіти можна й інакше. Міцно зроблений горщик буде добре зберігати землю. Слід намагатися ставити один кубик на декілька і декілька на один, щоб конструкція вийшла міцною.

Стакан для зубних щіток

Чистити зуби може виявитися трохи веселіше, якщо кожен раз буде зустрічати такий строкатий стаканчик. Такої ж можна використовувати і під канцтовари — ручки, олівці… Зовсім проста виріб, лише зробити прямокутну ємність.

Органайзер

А замість маленького стаканчика можна зробити і великий органайзер. Поставити всередині стінки, і вийдуть відділи для різних предметів. Так можна зберігати й канцтовари, і столові й кухонні прилади і не тільки…

Підстаканники

найлегші вироби з Лего — це підстаканники. Лише скласти кубики квадратом, і це вже буде красиво і зручно на будь-якій кухні.

Коробка для серветок

А зробивши ящичок побільше, з кришкою і щелочкой, можна зібрати коробку для серветок. Або скарбничку…

Годинник

Якщо є велика підкладка, годинниковий механізм і трохи майстерності, то можна зробити ефектні годинник. Тільки просвердлити дірочку для стрілок в центрі підкладки. У ролі цифр можуть виступити і кубики, і чоловічки, і що завгодно.

Підставки для книг

На полицях гарно виглядатимуть такі підставки. Робити їх треба поважче. І найцікавіше, якщо зібрати якусь композицію. Гірський тунель з поїздом, або замок, або міські будинки або частини корабля, і що підкаже фантазія.

Підставка для телефону

Можна зробити і круту підставку для мобільного телефону. Похила опора, підпора, щоб телефон не з’їжджав.

Можна додати різних хитрощів, щоб це виглядало як установка з наукової фантастики і відчути себе капітаном зорельота.

Меблі

Якщо є реально багато деталей і терпіння, то при бажанні можна зібрати і що завгодно. Стіл? Шафа? Та будь ласка! Лего — це дуже багатогранна річ. Правда зручніше і практичніше буде просто покрити вже наявні меблі деталями Лего. Ілюзія, зате міцніше.

Фото виробів з лего

https://www.youtube.com/watch?v=TRt1l5XqStM