Вироби з лего – 130 фото ідей і приклади складання оригінальних красивих лего-іграшок

Створення простих, але практичних виробів. Покрокова інструкція з фото та описом для дітей будь-якого віку, як зробити саморобку з конструктора лего своїми руками.

Конструктор від Лего обожнюють багато дітей. З допомогою нього можливий політ фантазії. Кожен конструює свої ідеї. Але в якийсь момент деталей конструктора стає занадто багато і тоді можна знайти їм застосування в повсякденному житті і в побуті.

Що необхідно для творчості

Щоб підтримувати рівень конструювання на високому рівні, варто враховувати наступне:

 1. Заманити дитину і простимулювати на створення незвичайних виробів з лего своїми руками можна, якщо розташувати тематичні книги поблизу з ігровим місцем.
 2. Деталі, сортовані за кольором, стимулюють творчість.
 3. Фірмовий конструктор Лего добре поєднується з багатьма аналогічними фірмами.
 4. Можна фантазувати, поєднувати непоєднуване, доповнювати і видозмінювати ідеї.
 5. Можна створювати лего-історії, аналогічні з життєвими ситуаціями.

Створення простих, але практичних виробів

Легкі вироби з лего зможе зробити навіть дитина. А їх застосування згодиться і дорослим. Можна використовувати в практичних цілях в будинку, або загорнути в красиву подарункову упаковку і зробити подарунок другу чи родичу.

Тримач для проводу

Мало хто помічав, але в стандартну кисть героя від Лего ідеально поміщається невеликий провід. Варто лише зафіксувати фігурку до столу, і вона стане невід’ємним помічником. Стане зручно фіксувати зарядний та інші пристрої.

Ключниця

Для створення невеликої ключниці знадобиться:

 • 1 плоска, довга деталь (підстава);
 • 5-7 невеликих кубиків;
 • клей момент;
 • металеві кріплення для брелока.

Інструкція вироби з лего:

 1. До кожного невеликого кубика прикріпити кріплення, за які будуть в подальшому вішатися ключі.
 2. Прикріпити їх до основи на невеликій відстані один від одного, зафіксувавши клеєм.
 3. Готово! Залишилося повісити в передпокої до стіни і можна використовувати за призначенням.

Брелок

Будь чоловічка з конструктора лего можна прикріпити металеву фурнітуру для брелока. Треба тільки вкрутити її у верхню частину голови. Така цікава і невигадлива виріб сподобається багатьом. Наприклад, фігурка Діда Мороза буде актуальна в зимовий час року, Гаррі Потера – всім любителям цієї саги, нубика – любителям гри Майнкрафт.

Підставка для мобільного телефона

Для створення пристрою, який буде тримати телефон, потрібно всього 6 кубиків лего дупло:

 • 3 штучки з 8 гуртками (2, 4);
 • 2 штучки з 4 гуртками (2 на 2);
 • 1 плоске поле (6 на 12).

В передній частині основи кріпляться два маленьких кубика поруч один з одним. Позаду три кубика побільше встановлюються один на одного. Посередині дуже зручно встановлюється гаджет.

В залежності від розміру можна збільшувати, або зменшувати всю конструкцію. Колір кубиків можна вибирати будь залежно від інтер’єру.

Ємність для зубних щіток

За допомогою лего можна створити склянки будь-якої форми і висоти. Їх застосування немає межі. Можна встановити у ванній кімнаті і ставити в нього зубні щітки. Так дитині стане ще більше подобатися чистити зуби вранці і вечорами. Або на робочому столі в ньому можуть красуватися кольорові олівці та фломастери.

Сережки

Маленьким модницям прийдуть по смаку саморобні сережки. Як зробити таку саморобку з лего не складно придумати. Для їх створення важливо вибирати швензи з хірургічної сталі. Такі прикраси будуть не тільки оригінальними, але і безпечними з довгим терміном служби.

Ваза для квітів

Якщо в будинку є міцна ємність, але яка втратила зовнішній вигляд – не біда. На виручку прийде знову конструктор. Тільки варто зібрати форму, в яку така ємність поміститься. Якщо в неї налити води і поставити букет тюльпанів, то така ваза буде ефектно виглядати і на святковому столі.

Креативна підвіска

Яких тільки кулонів не зустрічається. У стилі лего буде не просто яскравим, барвистим, але і універсальним. Він підійде як дорослим так і дітям, хлопчикам і дівчаткам. Щоб його зробити, потрібно в кубику виконати дві дірочки. У них протягнути по тонкому дроті і загнути в петельки, якими можна чіпляти за мотузку.

Посібник з математики

Молодшим школярам часто складно дається тема з частинами. Щоб більш зрозуміла була дана тема, рекомендується її візуалізувати. Для цього на кубиках важливо кількість круглих пухирець. Наприклад, за цілу частину береться деталь 2 на 4. Тоді за ½ береться 2 на 2, ¼ — 1 на 2 і так далі. При додаванні і відніманні можна з легкістю побачити, яка фігурка вийде, і якою частиною вона є.

Декорація в акваріумі

Кубики лего володіють практичними властивостями. Вони не бояться вологи. Завдяки цьому, їх з легкістю можна використовувати в декоруванні акваріумів. Рибки будуть раді нового укриття від цікавих поглядів. А глядачів буде залучати не тільки живність, але і вся композиція.

Подарункова коробка

При обмірковуванні подарунок другу на День народження важливою частиною є спосіб його вручення. Упаковка може стати непоганим доповненням. Ефектний зовнішній вигляд додасть коробка, зібрана з лего. Така не загубиться і не помнеться.

Годівниця для птахів

Виріб з лего для дітей може придбати особливо важливий сенс. Годівниця для птахів стане неповторним об’єктом на ділянці або у дворі. Варто враховувати, що пернаті не люблять яскраві кольори, тому краще підбирати матові, світлі відтінки. А для міцності потрібно кожну деталь при складанні садити на клей.

Підставка під склянки

Прості в конструюванні, але незвичайні у зовнішньому вигляді – підстаканники з лего. Важливо підібрати деталі так, щоб вийшла рівна, гладка конструкція. Вони виглядають приголомшливо в будь-якому інтер’єрі.

Для їх зберігання можна зібрати додатково невелику конструкцію, що вміщає всі кількість.

Корпус для процесора

З деталей лего можна спорудити класний корпус для самої важливої частини комп’ютера. Гідність такої саморобної речі в тому, що отвори будуть саме там, де вони потрібні, і необхідного розміру. Наприклад, вентиляція більше не стане проблемою і зайвий нагрів можна компенсувати розташуванням.

годинник

Вироби з конструктора лего можуть бути потрібними і практичними речами у квартирі. Однією з такою є настінні годинники. В якості міток використовуються будь-які елементи: фігурки, деталі та інше. А ось стрілки і механізм доведеться прикупити самостійно в магазині.

Настільні ігри

Швидко і просто можна спорудити деякі настільні ігри. До їх числа відносяться следующие:

 • крестики-нолики;
 • лабиринт;
 • домино.

Ялинкові іграшки

В конструкторі часто зустрічаються деталі незвичайних форм: закруглені, кутасті, дрібні.

Такі можна сміливо використовувати у створенні іграшок на ялинку. Кульки, чоловічки, будиночки та багато іншого, потрібно тільки прикріпити мотузочку.

Фігурки збірні

Іноді з’являються труднощі, щоб зібрати щось з Лего. Легкі фігурки можна придумати і реалізувати самому, але вони виглядають просто. А ось більш складні, цікаві можуть привести в тупик. І доводиться витрачати багато часу. На допомогу можуть прийти спеціальні книги з фото виробів з лего. І необов’язково купувати нові набори.

Фото виробів з лего