Вироби у підготовчій групі дитячого садка: легкий майстер-клас + 70 фото ідей

Великий вибір ідей по створенню гарних виробів для дітей у підготовчій групі. Інструкції з описом дрібних деталей створення вироби.

Мабуть кожна дитина любить робити різні вироби, їх можна майструвати на різну тематику, з різноманітних матеріалів. Є різні складності робіт які дитина в змозі самостійно змайструвати, а деякі потребують допомоги дорослих.

найпростіші вироби можна давати дитині робити вже з 2-х років. В інтернеті можна знайти різні фото виробів у підготовчій групі, першокласників, учнів середньої школи та природно для самих маленьких творців.

Плюси для дитини при виготовленні виробів

Створення будь вироби несе багато сприятливих моментів дитині:

 • Дитина стає більш посидючим.
 • Розвивається дуже добре моторика рук.
 • Малюк починає творчо думати, задіює свою фантазію, логіку.
 • У ході деяких видів виробів можна паралельно вивчати геометричні фігури, літери.

Найчастіше діти роблять вироби в підготовчій групі дитячого саду, так вони з користю проводять час і при цьому отримують задоволення, навички, діляться враженнями між собою.

Матеріали для виробів

Найчастіше вироби своїми руками підготовча група створює з паперу, картону, пластиліну та природних матеріалів (засушені листя дерев, квіти, ягоди горобини, різні насіння, крупи, пір’я птахів, каштани, шкаралупа горіхів) – – – – – –

Також для виготовлення виробів можна використовувати різні підручні засоби: одноразовий пластиковий посуд (ложки, стакани), вушні палички, паперові серветки, старі лампочки, лотки з-під яєць, яєчну шкаралупу і багато іншого.

Багато вироби можна змайструвати з різних видів тканини (фетр, велюр, шкіра), ниток для в’язання, намистин, черепашок, морських і декоративних камінчиків…

Ідеї для виробів дошкільної групи

Дитячі вироби для підготовчої групи можна робити на саму різну тематику. Як правило, кожен дитина починає робити поробки на Новий Рік, мамі і бабусі на 8 Березня, тата і дідуся на 23 лютого, також до Великодня, листівки на День Матері, рідних на день народження. У дитячому садку діти роблять ще тематичні поробки на пори року, а також улюблених казкових героїв, персонажів мультфільму…

На кожен привід існує маса варіантів для виробів, а також можна придумати самостійно. Діти підготовчої групи дуже часто створюють листівки, аплікації, займаються ліпленням з пластиліну, малюванням.

Прості вироби для підготовчої групи

найпростіший матеріал для поробок — папір. Вироби з паперу підготовчої групи можна робити в різних техніках: листівки, аплікації, орігамі… З паперу можна змайструвати різний декор для зимових свят: гірлянда, іграшки на ялинку сніжинки.

Проста і швидка гірлянда

Знадобиться:

 • кольоровий папір;
 • ножиці;
 • клей ПВА.

З кольорового паперу нарізати смужки, однакових розмірів, приблизно 6-7 см завдовжки і 2-3 см завширшки.

Взяти одну смужку згорнути кільцем і кінці добре склеїти. Узяти смужку паперу іншого кольору, просмикнути в кільце і кінці також склеїти.

Таким чином збирати гірлянду у вигляді ланцюжка, чергуючи кольорові смужечки. Таку гірлянду можна помістити на ялинку або прикрасити нею вікно, стіну…

Аплікація — ромашка

Зробити паперову аплікацію зовсім нескладно, особливо якщо квіти. Для того, щоб аплікація виглядала більш цікавою можна зробити квітка об’ємним. Один з цікавих способів зробити ромашку.

Для даної аплікації потрібно:

 • білий та кольоровий папір;
 • простий олівець, лінійка;
 • ножиці;
 • клей ПВА;
 • аркуш білого картону;
 • фломастер жовтого кольору.

На білому папері намалювати коло діаметром 9 см, вирізати його. Скласти коло навпіл і ще раз навпіл і ще раз. Повинен утворитися конус.

Зробити від початку конуса відступ, приблизно 1-1,5 см і намалювати лінію. Край обережно зрізати і розрізати навскоси до лінії олівця смужку, приблизно 1-2 мм. Такі тонкі смужки нарізати по всьому конусу

Розгорнути заготівлю, там де є лінії згину розрізати бахрому. З одного боку зробити невеликий надріз і згорнути заготовку у вигляді конуса, щоб краї трималися потрібно добре їх обробити клеєм.

Акуратно розправити бахрому і в центрі квітки намалювати жовтим фломастером серцевину.

На зеленій кольоровому папері намалювати стебло, листок ромашки і вирізати. На білий аркуш картону приклеїти деталі квітки в одне ціле: стебло, листок, квітка.

Таку аплікацію можна доповнити іншими предметами з кольорового паперу (сонце, хмари, трава, пташки).

Листівка до 8 Березня

найпоширеніша виріб на 8 Березня підготовчої групи — листівка. А ось за допомогою якої техніки її зробити і чим прикрасити є багато варіантів і ідей, кожен спосіб цікавий і оригінальний сам по собі. Досить-таки хороший варіант зробити листівку мамі на 8 Березня з силуетом власної долоні.

Щоб зробити таку листівку потрібно:

 • кольоровий папір;
 • лист картону бажаного кольору;
 • клей;
 • ножиці;
 • простий олівець.

На жовтому або білому аркуші паперу обвести власну долоню олівцем і вирізати її.

З кольорового паперу вирізати 3 штуки тюльпана або які-небудь інші квіточки. Отримані квіточки між собою склеїти в букет, для цього достатньо кожен квітка трохи прихопити клеєм внизу по стебелькам.

Приклеїти долоню до аркуша картону, тільки пальчики не потрібно приклеювати. Акуратно вкласти букет квітів на пальчики і атакувати їх всередину, приклеїти.

Також отриманої на листівці, можна з допомогою олівців або фломастерів зробити напис, прикрасити різнокольоровими невеликими кружечками з кольорового паперу або домалювати пташок.

Вироби на 23 лютого

найпопулярніша виріб на 23 лютого підготовчої групи, і не тільки її — танк. Даний вид техніки можна створити або зобразити задіявши самі різні матеріали. Один з незвичайних способів зробити саморобку — танк, із звичайних втулок від туалетного паперу.

Матеріали які необхідно підготувати для даної вироби:

 • 4 картонні втулки від туалетного паперу;
 • пластикова коктейльна трубочка зеленого кольору;
 • клей;
 • кольоровий папір;
 • простий олівець;
 • кольорові фломастери;
 • ножиці.

Кожну втулку обклеїти зеленої кольоровим папером.

До отворів кожної втулки приклеїти вирізані круги з кольорового паперу темно-зеленого або коричневого кольору. Трубочку обрізати, щоб була довжиною приблизно 7-8 див.

З кольорового паперу вирізати червону зірку. Взяти 3 втулки і склеїти між собою, щоб вийшла основа майбутнього танка.

На основу танка в центр приклеїти втулку в довжину. До неї ж приклеїти трубочку. На готовий танк приклеїти, вирізану зірку і прикрасити за допомогою фломастерів.

Можна використовувати і іншого кольору трубочку, просто пофарбувати її в зелений колір або обклеїти зеленим папером.

Літак з паличок з-під морозива

Можна зробити красивий літак із звичайного підручного засобу, без зайвих витрат. Необхідно приготувати:

 • 8 паличок з-під морозива або дерев’яні мішалки для кави;
 • коктейльна трубочка;
 • клей;
 • ножиці;
 • фарби гуаш і пензлик до них.

Взяти 5 паличок і склеїти їх між собою, це буде каркас.

До отриманої основі приклеїти 1 паличку впоперек, трохи відступивши від краю. Відрізати шматочок трубочки, щоб він був рівний ширині каркаса. Відрізати ще шматочок точно такий же.

Шматочки трубочок приклеїти до країв крил і змастити каркас, щоб можна було приклеїти ще одне крило. Одну паличку розрізати навпіл, закруглити трохи краю і акуратно приклеїти до нижньої частини літака.

Також розрізати навпіл ще одну паличку і закруглити краї. Скласти їх хрест на хрест, склеїти між собою, щоб вийшов пропелер. Фарбами розмалювати отриманий літак за власним бажанням.

Фото виробів в підготовчій групі