Вироби для дітей 8 років – 90 фото ідей, як своїми руками зробити оригінальні і красиві дитячі вироби

Легкий і зрозумілий майстер-клас для дітей 8 років по створенню виробів в школу. Фото цікавих ідей, а також покрокова інструкція з описом дрібних деталей створення виробів.

Час, проведений разом зі своїми дітьми, завжди проведено з максимальною користю. Тому його обов’язково потрібно знаходити навіть, якщо робочий графік дуже щільний. При чому, можна створювати цікаві вироби не тільки з дітьми, які є дошкільниками. Чимало можна знайти фото виробів для дітей 8 років.

Папір для декорування різних виробів

Частіше вироби з паперу для дітей 8 років є більш складними і цікавими, ніж для дошкільнят. Існує навіть чимало різних технік, на базі яких з певних різновидів паперу створюються справжні шедеври, які згодом стають прикрасою інтер’єру.

Вік початкової школи є найоптимальнішим для того, щоб пробувати все нове і, безумовно, цікаве. Залишається тільки визначитися з технікою, яка більше всього буде придатною для дитини.

Декорування в стилі орігамі

При виборі даної техніки головне не починати з якихось складних варіантів, так як найголовніше, щоб збереглося бажання творити.

Важливо, щоб вироби з дітьми 8 років своїми руками приносили, в першу чергу, радість і задоволення він самого процесу. Наприклад, можна почати зі складання простих жаб невеликого розміру. Їх можна зробити, наприклад, різнокольоровими.

Техніка їх складання є однією з самих нескладних. Щоб жаби вийшли різних розмірів необхідно вирізати прямокутники також, від меншого до більшого, тоді в результаті може вийти ціла жаб’яча сім’я.

Морська тематика у виробах

Вже довгий час не втрачають свою популярність різноманітні морські вироби, в тому числі ті, які виконуються з паперу. Для дітей молодшого, але вже шкільного віку, підійдуть звичайні кораблики, які створювати досить просто.

Якщо розглядати такі вироби для дітей 8 років поетапно, то варто починати з вирізання квадрата. Таку саморобку можна додатково ускладнити, додавши в неї, наприклад, який-небудь декор. Нерідко дитяча фантазія може додати і інші деталі, які додадуть їй індивідуальності.

Пластилін в дитячих виробах

Пластилін є одним з найкращих матеріалів для всіх віків. Вироби з нього починають робити з самого маленького віку. Створені вироби з пластиліну для дітей 8 років більш складні. Іноді діти створюють з нього цілий мультиплікаційний сюжет. Тут також варто спиратися, в першу чергу, на фантазію.

Але не варто забувати, що крім безпосередньо фігурок, пластиліном можна декорувати, наприклад, різні листівки, а також багато іншого.

Пластилін один з кращих розвиваючих матеріалів, завдяки яким дитина не тільки розвиває абстрактне мислення, але й вчиться поєднувати кольори. Може саме тому багато хто з тих, хто ліпить з пластиліну в дитинстві, в майбутньому стають талановитими декораторами.

Текстиль як елемент декорування виробів

Тканина, як правило, той матеріал, який з’являється у виробах у старших дітей. Ідей як застосувати даний вид матеріалу також величезна кількість, при чому, всі вони різні.

Звичайно, перше, що приходить на розум – це створення іграшок. Такі милі іграшки, створені самостійно будуть відмінним пам’ятним сувеніром для родичів і друзів.

Практично будь-який виріб з тканини дітям 8 років дається не так легко, так як необхідно мати певні навички. Як мінімум, вміти користуватися голкою або клейовим пістолетом. Так як однієї з головних складових того, що вийде вдала іграшка, є якісні шви.

Тканинами декоруються листівки, квіткові горщики, сімейні альбоми, в яких будуть зберігатися найдорожчі фото і багато чого ще. Цей матеріал дуже хороший для виробів, але в той же час непростий.

Так деякі види тканин, наприклад, можуть повзти, поступово розпускаючись. Такий момент не можна не враховувати при застосуванні їх для тієї чи іншої вироби.

Види виробів для шкільного віку

Завжди хочеться знайти найбільш цікаві саморобки для дітей 8 років, щоб захопити дитину таким заняттям. Тому можна почати з того, щоб подивитися те, що вже представлено в різних джерелах. Може дитина, побачивши симпатичний квітковий горщик, захоче декорувати саме його або, навпаки, йому буде близька техніка орігамі.

Варто відзначити, що всі діти різні, але навіть самих неусидчивых можна захопити, якщо знайти правильне і цікаве заняття. Зараз підібрати таке заняття стає складніше, так як лідируючі позиції займають ігри, розміщені на різних пристроях, що мають вихід в інтернет. Але все ж варто спробувати і показати дитині, що роблять діти по всьому світу його віку.

Вироби для хлопчиків

З хлопчиками завжди складніше, але посидючість, яку прищеплюють як раз вироби, зайвою не буде точно. Можна спробувати почати випалювати на дереві. Зараз продається чимало готових наборів.

Також не варто відхиляти і орігамі, адже створений з паперу корабель обов’язково захочеться повторити. З пластиліну можна, наприклад, створювати транспорт, що дозволить більш детально розібратися в пристрої тієї чи іншої техніки.

Глиняні вироби

Осібно всіх виробів стоять творіння з такої популярною зараз глини, яка відноситься до розряду полімерних. Такий глиною можна декорувати все, що завгодно.

Нерідко в інтернеті можна побачити прикрашену їй посуд. При правильному використанні вона буде триматися довго. До того ж глиняні вироби актуальні завжди, вони тільки ідеально впишуться практично в будь-який інтер’єр, прикрасивши його.

Інструменти для дитячих поробок

Приділяти час дітям, безперечно, важливо й просто необхідно. Створюючи різноманітні поробки можна відволіктися від щоденних проблем і складнощів. Головне, визначитися з тим, в якому напрямку потрібно буде творити, а також з тим, що для цього буде необхідно.

Варто замислитися над придбанням хорошого клейового пістолета. Якщо вироби передбачаються в стилістиці орігамі, то варто пошукати цікаві забарвлення паперу з різною структурою.

Зараз немає проблеми вибору, тому все залежить виключно від побажання майбутнього творця. При виборі тканини краще вибирати ту, яка менше схильна рассыпанию ниток.

Для створення іграшок взагалі підходять далеко не всі матеріали, так як їх не тільки попередньо необхідно зшивати, але і в подальшому набивати безпосередньо іншим матеріалом. Тому завданням верхньої тканини буде тримати всю конструкцію.

Перш ніж приступати до різних поробок з полімерної глини, варто потренуватися на пластиліні. Необхідно це для того, щоб отримати певні навики, так як робота з нею більш трудомістка.

Помилки при створенні виробів

Завжди вкрай прикро, коли щось не виходить так як це очікувалося спочатку. Це стосується практично будь-якого обраного справи, не тільки створення окремих видів виробів. Тому варто починати з більш простих композицій, а ускладнювати вже їх з часом, спостерігаючи за інтересом дитини до самого процесу.

Можливо, необхідно змінити лінію творчості або, навпаки, ускладнити завдання вже в обраному напрямку і освоювати його більш досконально, вибираючи більш різноманітні завдання.

Фото виробів для дітей 8 років