Вироби для дітей 6 років: ТОП-100 фото кращих ідей для творчості

Майстер-клас по створенню гарних виробів для дітей 6 років своїми руками. Фото з описом і готовими схемами для виготовлення виробів в школу або садок.

Практичний кожна дитина захоплюється виробами на різну тематику. Починають найпростіші вироби робити діти у віці приблизно 2 роки, далі інтерес до даного виду заняття тільки зростає, пік приходити приблизно до 6 років. В інтернеті можна побачити масу фото виробів для дітей 6 років, зроблених з різних матеріалів. Вироби можна змайструвати на будь-яку тематику, будь-якої складності і задіяти при цьому не одну техніку.

З чого робити поробки

Саморобка — такий вид творчості, що можна використовувати для її створення самі різні матеріали, як природні так і штучні теж. Вироби з дітьми 6 років своїми руками можна зробити з таких матеріалів:

 • пластилін;
 • кольорова, гофрований папір;
 • природні матеріали (засушені листя дерев, квіти, шкаралупа горіха, каштани, жолуді, горобина…);
 • крупи і насіння (рис, гречка, насіння соняшника);
 • підручні матеріали (вата, одноразовий пластиковий посуд, пінопласт, фетр…);
 • морські камінці і мушлі.

Також є ще маса варіантів різних основних матеріалів з яких можна змайструвати цікаві саморобки для дітей 6 років.

Вироби з пластиліну

Пластилін — один з улюблених матеріалів у діточок, адже з ним так приємно працювати. Вироби з пластиліну для дітей 6 років можна виконати на будь-яку тему: персонажі казок, новорічні свята, різні панно, моделі техніки та інших предметів…

З пластиліну можна ліпити, як окремі предмети, так і створювати цілі композиції. Досить-таки цікаво зробити з пластиліну картину.

Картина з пластиліну

Картина з пластиліну — проста саморобка для дітей 6 років, але при цьому дуже захоплює і виходить красивою і оригінальною на вид.

Є два варіанти створення даної поробки: за допомогою маленьких кульок пластиліну або ж розмазувати пальчиками пластилін по основі. Обидва варіанти цікаві і варто їх спробувати, вони добре впливають на моторику дитячих рук.

Картина з кульок пластиліну — Яблуня

Необхідно підготувати:

 • лист картону;
 • пластилін;
 • олівець.

Простий варіант вироби для дітей 6 років покроково:

На аркуші картону намалювати в центрі дерево і яблука на ньому. Підготувати пластилін такого кольори: коричневий, зелений, жовтий пластилін.

З пластиліну скачати маленькі кульки, діаметром приблизно 3-5 мм. Коричневі кульки акуратно приліпити для стовбура дерева, зелені — крона дерева, жовті — яблучка.

Таким легким чином, можна створити красиву річ на різну тему. В даній поделке можна додати сонце і хмари, а також наприклад, їжачка біля яблуні або щось інше, за бажанням.

Папір — основа для виробів

Є маса різних ідей для виробів для дітей 6 років з паперу, у різних техніках: прості і об’ємні аплікації, орігамі, листівки… Також з паперу можна створити різний декор до свят: гірлянди, сніжинки, китайські ліхтарики…. Найчастіше дітки створюють різні аплікації або іграшки у техніці орігамі.

В інтернеті або в спеціалізованих журналах можна знайти різні приклади робіт і докладні інструкції до них, подивитися майстер-класи. Також можна взяти яку-небудь ідею за основу і доповнити її за бажанням своїм баченням.

Виріб з паперу — Ялинка

Одна з улюблених тем для виробів — Новий Рік, і найчастіше роблять зелену красуню з різних матеріалів і різними способами. Є один цікавий спосіб, як зробити ялинку з паперу, без особливих навичок і умінь. Потрібно для даної поробки підготувати:

 • кольоровий папір:
 • олівець;
 • лист картону;
 • клей ПВА.

Хід роботи:

На картоні намалювати ялинку, приблизно 15 см заввишки і акуратно вирізати. На зеленій кольоровому папері, з допомогою шаблону намалювати 3 однакових ялинки і теж їх вирізати.

Ялинки з кольорового паперу зігнути навпіл і акуратно склеїти між собою, щоб вийшла ялинка з 3-ма сторонами. З червоної кольорового паперу вирізати невелику зірку і приклеїти її до вершини ялинки. З кольорового паперу вирізати невеликі кружечки і приклеїти їх в доволі порядку до ялинки.

Таку оригінальну новорічну ялинку можна зробити різних розмірів. Також можна зробити маленькі ялиночки, приблизно по 5-7 см, нанизати на шпагат або нитку муліне і вийде гарна новорічна гірлянда.

Вироби з підручних матеріалів

Найбільш цікаві та оригінальні вироби виходять з різних підручних матеріалів, варто тільки задіяти фантазію і проявити терпіння.

Вироби можливо створити практично з будь-якого предмета і матеріалу, що оточує: гігієнічні палички, ватні диски, пластикові стакани, ложки, коктейльні трубочки, прищіпки, гудзики, втулки з-під туалетного паперу, кухонні губки, CD-диски, лампочки, лотки з-під яєць, сірникові коробки, палички з-під морозива і багато іншого підлягає створення гарної вироби.

Магніт з одноразових ложок — Божа корівка

Такий цікавий магніт прикрасить будь холодильник, а його виготовлення подарує масу яскравих вражень дитині. Щоб зробити магніт у вигляді божої корівки потрібно підготувати:

 • 3 штуки пластикових ложок;
 • невелику чорну ґудзик;
 • фарби і пензлик;
 • магніт;
 • картон;
 • клейовий пістолет і стрижні до нього;
 • ножиці.

План роботи:

Від ложок відрізати ручки, потрібні тільки овальні частини. Одну овальну частина пофарбувати в чорний колір, а інші дві — в червоний і поставити чорні крапки на них. Для більш насиченого кольору краще фарбувати кожну заготовку в 2 шари.

До чорної частини приклеїти з боків крильця. До основи приклеїти гудзик — голова божої корівки.

З картону вирізати овал за розміром однієї овальної частини ложки і приклейте його до сонечка знизу. До картону приклеїти магніт. Божа корівка готова прикрасити собою холодильник.

Підстаканник для олівців з підручних матеріалів

Для того, щоб створити красивий яскравий підстаканник для олівців потрібно підготувати:

 • паперовий стаканчик на 330 або 500 мл;
 • коктейльні кольорові трубочки;
 • ножиці;
 • клейовий пістолет і стрижні до нього.

Прості кроки до створення даної вироби:

З допомогою клейового пістолета акуратно приклеїти трубочки до стаканчика, щільно притискаючи один до одного, щоб не було просвіту. Ножицями обрізати зайву довжину трубочок, щоб вони зрівнялися з обідком стаканчика.

Таку підставку можна робити з трубочками різних кольорів, або використовувати тільки один колір.

Фото виробів для дітей 6 років