Вироби аплікації своїми руками: схеми, шаблони, фото, інструкція

Великий вибір сучасних ідей по створенню виробів і аплікацій своїми руками. Майстер-клас з фото та детальною інструкцією для дітей будь-якого віку.

З аплікаціями знайомі всі. На шкільних уроках праці кожен неодмінно виконував кілька таких завдань. Для багатьох таке захоплююче творчість більш привабливо, ніж, наприклад, малювання або розбір складних схем. Дитині вдається пофантазувати і створити свій неповторний шедевр.

Кольоровий папір та уяву – це все, що знадобитися для такої діяльності. Для школярів та дітей, більш молодшого віку на спеціальних сайтах представлені фото виробів аплікації, вивчаючи які, можна зробити цікаву підбірку для своєї дитини.

Разом вирізати кожну деталь і весело спілкуватися на тему про те, яка вона буде наша виріб. Така праця сприяє повторенню фігур, кольорів і все, що завгодно. В залежності від обраної теми.

Дизайнерське застосування аплікаційних виробів

Таке заняття до смаку не тільки малюкам, але і дорослим. Універсальність папери та робота з нею дозволяє застосовувати її в більшості випадків дизайнерського напрямку.

Для початку можна просто заглянути в магазин, де запропоновано широкий асортимент паперової продукції, стосується рукоділля. Тут настільки захоплює процес вибору з численних варіантів, що можна провести багато часу і не пошкодувати про це.

Якщо в голові є задумка, як перетворити зовнішній вигляд квартири, то виготовлення паперового декору – це недорогий і універсальний засіб. Квіткові експозиції, присутність об’ємних елементів, витончені підвіски з гірлянд – не повний перелік різноманітних прикрас.

З більшості виробів своїми руками аплікації – найкращий варіант в плані економії і різноманітності.

Яку папір краще застосовувати?

В залежності від поробки з паперу, аплікація може бути виконана з самої різної папери. Коли задумана композиційна картина з троянд, то чудово виглядає паперова гофрування. Для нічних мерехтливих зірок матеріал, який відсвічує золотистим або сріблястим відливом.

Основою зазвичай служить щільний картон, тоді виріб виглядає красиво і естетично. Різноманіття ідей, запропонованих на спеціалізованих сайтах, допоможе визначитися з інтер’єрної тематикою.

Захоплюючі вироби в дитячому садку

Світ фантазій дітей багато в чому відрізняється від дорослого. Багато чого, що цікаво малюкам для нас не завжди зрозуміло. Але спробувати варто. Тим більше, що спільна творчість веде до загального сприйняття навколишнього. Для кожної вироби аплікації для дітей потрібен певний підхід. Тоді робота буде в радість і піде на користь відносинам.

найпростіша ідея – визначити, які фігурки заготовити і вирізати, а потім наклеїти на основу. Птахи і звірята, рибки і квіточки. Все, що душі завгодно.

Для дітей старше 4-х років можна зробити вироби аплікації в дитячий сад. У цьому віці пензлик вже впевнено тримається пальчиками і рівномірно лягає на деталь, і збагнути і правильно розташувати їх малюкові під силу. Спочатку дорослий показує крок за кроком виконання композиції, потім дитина робить це самостійно.

Наклейка конячка

Всім дуже подобається така ідея. Для конячки приготували морквину. Вихователю потрібно підготувати всі деталі, тобто вирізати їх. Для смугастої збруї смужки різнокольорового паперу по черзі наклеюються на білий аркуш, який нарізається поперек відрізками не довгими і не широкими.

Від малюка потрібно зосередитися, щоб не поплутати послідовність при наклейці. Морквина потім морда. Збруя, а потім чубчик. Можна зробити неправильний варіант навпаки і разом посміятися над такою помилкою.

Лев-красень

Коли в цій виробі використовують для гриви візерункову пакувальний папір, картинка виглядає незрівнянно. Для початку на папері окреслюється коло. Його розмір на один сантиметр менше голови. Під колом наклеюється «живіт».

Кольорові смужки розташовуються навколо намальованою кола як безліч «промінчиків» з кольорових смужок. Зверху приклеюється личко, очі, вуха і ніс.

Гіпопотам

Обожнюваний всіма дітлахами бегемот робиться з шорсткою папери. Ось чому він викликає такий захват. Плюс вода майже як «справжня», прозора. Крізь неї просвічує тіло. Для вироби біла папір забарвлюється в світлий блакитний відтінок, який дає розведена синя гуаш.

Товстої м’яким пензликом лист швидко покривається розчином. Якщо він зігнувся від такої процедури, то треба пройтися повторно. За п’ять хвилин реально заготовити до 27 листочків для всіх дітлахів в саду.

Вирізаються силуети голови з носом і ніздрями і животика. Для водної стихії використовується голубувата туалетний папір та серветки. Головне роз’яснити, що на них клей мастити не треба, а то папір порветься. Правильно на вже нанесений клей, додати деталі води і промокнути сухим шматком.

Варіанти аплікаційних зображень

В подарунок коханій матусі можна створити красиву річ з парочки дивовижних силуетів кенгуру.

Малюка напевно зацікавить можливість просто зігнути деталь, щоб вийшов жаб’ячий рот або собачі вушка. Показати і навчити його цьому зовсім нескладно.

Основна частина деталі щільно притискається однією долонею, а краєчок загортається або до себе, або від себе. Для кожного випадку може бути зручно по-різному.

Мила пташка-синичка робиться легко і без затій. Послідовно приклеюються стовпчики, потім травичка, потім ниточка, на якій всідаються різнокольорові силуети пташок.

Для картинки «Рибки» вихователем вирізаються акваріуми, а шматочки обрізків використовуються в якості бульбашок. Синій фон може бути наклеєний, а може просто розфарбовувати. Дитині потрібно просто наклеїти бульбашки, водорості і рибки.

Хлопчаків напевно зацікавить картинка з човном на морі. Звичайна трубочка від коктейлю приклеюється, а на неї робили вітрил і днища. Прапорці, хмари, сонце. Море виконується гуашшю і пальцем.

Газетні прості аплікації

Справа в тому, що в багатьох наборах листи сірого кольору відсутні. Причина невідома, але багато цікавих виробів з-за цього обділені належною увагою.

Чудовий ведмедик коала. Сама аплікація робиться просто, дитині цікаво. Тому використовується проста газета без кольорових картинок. Зате малюк завжди питає, а що написано на зображенні.

Для носа і вух знадобляться затемнені місця фотографій. А вирізати тулуб можна таким чином, щоб вийшла ціла газетна цитата, гордо що красується на грудях силуету.

Такі вироби можуть стати основою для цілого альбому, який з цікавістю буде проглядатися пізніше дорослим сином або дочкою. Своєрідний історичний «збірник».

Об’ємність аплікаційних виробів

Створення малюнка, наклеюючи різнокольорові шматки тканини або паперу – аплікація. Об’ємна виріб аплікація непросте завдання. Однак, володіючи початковими простими навичками по створенню таких зображень, можна зайнятися такою творчістю.

Якщо потроху часу приділяти заняттям з малюком кожен день, то потихеньку без особливих зусиль він опанує цю техніку і самостійно буде «творити» на радість собі і оточуючим. Для таких виробів необхідно запастися різнокольоровим папером, клеєм, ножицями, картоном і трафаретом. Удачі.

Фото виробів аплікації