Виріб птах (100 фото ідей): покроковий опис виготовлення поробки з різних матеріалів у вигляді птаха

Майстер-клас для дітей зі створення красивої вироби птах своїми руками. Огляд кращих ідей, красиве оздобоенні і багато новинок.

Одна з найулюбленіших і популярних дитячих виробів – птах. Подібні вироби зможе зробити кожен – від мала до велика, адже представники пернатих видів самі по собі вельми привабливі. Натхнення для створення барвистого вироби приносить сама природа. Варіантів зробити саморобку птиці своїми руками безліч. Давайте їх розглянемо.

Паперові вироби

Непоганим варіантом є створення виробів птахів з паперу. Для них не потрібно багато ресурсів: тільки папір, паперові тарілки або картон.

Пташка-жайвір

В цьому випадку знадобиться, в першу чергу, картон. Потрібно акуратно вирізати з нього тулуб і голову майбутньої іграшковою птиці. Далі ближче до середини робиться розріз, в якому потрібно закріпити паперову смужку у вигляді гармошки. Пізніше цю смугу можна розпрямити, зробивши своєрідні крила. У створенні хвоста теж бере участь шматочок паперової смуги.

Виріб із паперових тарілок

Як же зробити таку саморобку птицю? Беруться одноразові тарілки. Фарбують їх потрібними фарбами і малюють на їх поверхні ока, а також розміщують паперовий дзьоб. Крила і хвіст пташки найкраще вирізати з паперу або зробити з цих пташиних пір’я.

Можна також близько око птаха протягнути нитку, за яку її можна підвісити, наприклад, на люстру, щоб потім зробити чудові фото вироби птиці.

Пташка-лелека

Необхідна папір чорного і білого кольорів. З її листів вирізаються круги різної ширини. Потім їх потрібно зігнути і приклеїти одним півколом до основного аркуша. А другий півколо послужить хорошим об’ємом «оперення».

Осінні вироби

Восени можна зробити різні вироби птиці з природних матеріалів, які можна знайти майже в кожному куточку світу, за винятком, мабуть, регіонів без підходящий дерев.

Аплікація «Жар-птиця»

Для створення такої вироби потрібно заздалегідь засушені листя дерев (липи, шипшини, берези, дуба тощо) різних кольорів, а також великі насіння, наприклад, гарбуза. На лист картону клеяться листочки липи і берези, які будуть виконувати роль відповідно тулуба і голови.

З листя ж шипшини складається пишний хвіст, також для міцної основи можна додати дрібну гілочку дерева. Насінням формуються очі і дрібні деталі вироби.

Остаточно прикрасити «Жар-птицю» допоможе чубчик з якої-небудь гілки. Можна спокійно відправити цю саморобку птицю на виставку в дитячий садок.

Аплікація «Сова»

Необхідно підготувати бурі листя різних відтінків. Можна використовувати листя тих же дерев, які використовувалися для створення «Жар-птиці». Далі потрібно акуратно вирівняти і засушити листочки: це можна зробити, просто поклавши їх між сторінками який-небудь важкою книги.

Контур птиці вирізається з щільного паперу, а олівцем або ручкою позначаються межі основних деталей аплікації. Попередньо висушені листя дерев клеяться як раз на ці намітки.

Пір’я сови можна змайструвати з об’ємних вербових листочків. Потрібно накласти їх з невеликим захлестом один на одного, щоб забезпечити ілюзію збільшеного об’єму. Вуха й лапки краще зробити з листя берези або дуба.

Решта дрібні деталі (очі і дзьоб) вирізують з кольорового паперу. Щоб зробити з аплікації своєрідний сувенір, можна зробити підставку з міцної гілки.

Сова з шишок

Використовуються наступні матеріали: жолуді, пластилін, соснові шишки, суперклей, листя клена та фетр. Попередньо з жолудів потрібно зняти капелюха, а в утворилися порожнини встановити скатані в кульку шматочки пластиліну.

З пластиліну теплого кольору робляться лапи, на які пізніше приєднується на суперклей шишка. Для створення дзьоба знадобиться кольоровий папір оранжевого кольору.

Кленові листки приклеюються збоку в якості крил. На верхній частині шишки кріпляться очі з желудевых капелюшків. Так можна зробити пристойну саморобку птиці з пластиліну.

Весняні вироби

Навесні прилітають зимовавшие птиці, пташенята з’являються нові. У зв’язку з цим вироби можна зробити, як і восени, у вигляді пташок.

Пташки-орігамі

Досить просто зробити цю саморобку певною техніці «орігамі». Суть така: з кольорового паперу вирізають смуги, які потрібно звернути вузлом, щоб їх кінці були різними по довжині.

На одному боці з допомогою ножиць вирізається голова пташки, а на іншій – хвостова частина. Дані орігамі чудово прикрасять ваш будинок у будь-який час року, а взимку нагадають про теплих днях.

Аплікація «Дві пташки на сонечку»

Прекрасна виріб – пташина пара, греющаяся на сонці. Щоб її змайструвати, будуть потрібні: білий та кольоровий папір, невелика гілочка, тонкі стебла жорсткої трави або соломинки. На гілочці буде розташоване гніздо з соломи. А самі птахи і сонце вирізаються з різнокольорового паперу, а потім приклеюються на гілку. Гілочку можна прикрасити квітами з кольорового паперу.

Аплікація «Пташина зграя»

Формуються пташки у вигляді півкола з паперових серветок або маленьких ганчірок. Краще всього використовувати серветки з гофрованими кінцями. Половинки кола приклеюються на білий картон, далі потрібно просто домалювати фломастером лапи, очі і приклеїти вирізані ножицями з кольорового паперу дзьоб і дрібні деталі.

Шпаківні з пляшок молока

Не поспішайте викидати пляшки-тетрапаки молока і контейнери з-під кіндер-сюрпризів, адже з них можна зробити привабливу саморобку. В пляшках молока вирізають круглі отвори, знизу пляшок приклеюються прищіпки, а на них вже і самі пташки у вигляді коробочок від кіндерів. Просто прикрасьте тіла птахів пухом або пір’ям, кольоровим папером, а також намалюйте їм очі фломастером, тоді виріб буде повністю готова.

Вироби з пляшок

Гарні вироби також можна зробити і з допомогою пластикових пляшок. В умілих руках пляшки можуть перетворитися на справжні витвори мистецтва.

Павич з пляшок

Вам знадобляться різнокольорові пластикові пляшки, фольга, тонка пластмаса, поліно, металевий прут, пінопласт, степлер і клей. З пінопласту формується тіло павлина разом з головою. В передбачуваних місцях для очей робляться невеликі поглиблення.

Поліно буде використовуватися як підстава, потрібно за допомогою металевого прута прикріпити тіло павлина до нього.

Пір’я реалізуються з розрізаних пластикових пляшок різних розмірів: найдовші – для хвоста, самі короткі – для шиї і нормального розміру – для решти тіла.

Одна частина майбутнього пера округляється, а на іншій робляться насічки для додання більш реалістичного вигляду пера. Хвостові ж пір’я можна прикрасити вирізками з тонкого пластику і фольги.

Декорації можна прикріпити степлером або суперклеєм. З шматочка червоного пластику вирізається дзьоб. «Пір’я» клеяться з невеликим захлестом один на одного до тулуба суперклеєм. Чубчик можете зробити таким, як вашій душі завгодно, але краще для його створення використовувати кольоровий пластик.

Поглиблення для очей зафарбовуються фломастерами довільного кольору. Для формування хвоста зручно використовувати якусь сітку. Його збір починається з нижнього краю. Зроблений хвіст прикріплюється до тулуба.

Фламінго з пляшок

Щоб зробити це вироби потрібні пластикові пляшки великих обсягів (5 і 10 літрів), полімерна труба довжиною близько двох метрів, гофрована труба близько шістдесяти сантиметрів, акрил, дріт, пінопласт.

Тулуб-основа робиться з найбільшою пляшки. В її дні потрібно вирізати 2 отвори по діаметру полімерних трубок (майбутніх ніг). Пір’я вирізаються з менших за розміром п’ятилітрових пляшок і кріпляться в надрізи на тулубі.

З гофрованої труби робиться шия, яка вставляється в шийку десятилитровой пляшки. Голова вирізається з пінопласту. Фломастером малюють очі і кріпиться пластмасовий дзьоб чорного кольору. Пір’я краще починати кріпити з самого низу на сітку.

Фото виробів птиці