Виріб квіти з паперу – схеми, шаблони та поетапне опис виготовлення паперових квітів

Популярні ідеї та рекомендації експертів як робиться виріб квіти з паперу. Розочка для декорування столу і прикраси подарунка. Квіткова гірлянда з гофрованого паперу.

Папір нерідко застосовують у творчих заняттях. Є маса способів отримання з неї красивих виробів. У наш час особливо актуальні вироби Квіти з паперу своїми руками.

Призначення

Таку річ, як виріб з кольорового паперу «Квіти», можна використовувати для оформлення іншої роботи, наприклад, святкової листівки. Також подібними виробами сьогодні модно прикрашати інтер’єр. А ще можливо їх застосування в якості подарунка. У будь-якому випадку, навички створення паперових аксесуарів не будуть зайвими.

Популярні ідеї

Нижче будуть розглянуті найбільш популярні ідеї саморобних квітів.

Ромашка

Це одна з найпростіших виробів «Квіти» з паперу для дітей. З нею впорається навіть починаючий майстер. Необхідно запастися:

 • кольоровим папером;
 • клеєм.

Листи потрібно розлініяти і нарізати на смужки. Кінчики кожної з них потрібно з’єднати за допомогою клею. Далі такі заготовки слід приклеїти один до одного по колу і декорувати по центру бусинкою.

Півонія

Для створення півонії потрібно кілька шарів крепу. Зверху і знизу потрібно зробити надрізи, потім необхідно заокруглити всі кути. Отриманий прямокутник треба скласти гармошкою і перев’язати в середині. Залишилося розправити пелюстки. Півонія готовий!

Гвоздика

Щоб змайструвати таке диво, потрібно мати в наявності стару періодику. Технологія легка, а квіти виходять ефектними. Матеріали:

 1. журнал;
 2. зелений скотч;
 3. дерев’яні шпажки;
 4. паперовий клей.

Хід робіт:

 1. Розібрати пресу на сторінки і відібрати найбільш барвисті.
 2. Журнальну сторінку зігнути в 4 рази уздовж довгої сторони і нарізати бахромою у згину.
 3. Обернути отриману заготовку навколо верхнього кінця шпажки і закріпити на клей.
 4. Обклеїти шпажку зеленим скотчем, приклеїти вирізані з того ж журналу листя.

Дзвіночок

Для створення дзвоника необхідне терпіння. Це надзвичайно копітка справа.

Але результат вартий необхідних зусиль. Необхідно вирізати подовжені пелюстки і з’єднати їх певним чином. Квітка виходить дуже вишуканим.

Жоржин

Жоржин збирається з безлічі витягнутих гострокінцевих пелюсток, вирізаних з гофрованого паперу. Їх по черзі з’єднують на основі з картону, приступаючи до складання знизу. Рухаючись до серцевини, пелюсток потрібно використовувати всі менше і вони повинні бути все коротшим.

Троянди

Дані вироби – ідеальний варіант для оформлення листівки. Вітальна картка з простою трояндочкою здатна приємно здивувати. Наведені нижче роботи прості у виконанні і не вимагають додаткових витрат.

Спіралеподібна троянда

Тут знадобиться різнокольорові аркуші паперу, клей, ножиці, простий олівець. Інструкція, як зробити саморобку з паперу «Квіти»:

 1. На папері довільно намітити спіралевидні лінії.
 2. Орієнтуючись на них, вирізати спіраль.
 3. Скрутити трояндочку і зафіксувати кінці клеєм.

Виготовлення квітки вимагає мінімум часу і сил. Подібна прикраса буде ефектно виглядати на саморобній листівці.

Трояндочка для декорування столу

Треба наробити заготовок різних розмірів. Потім підкрутити пелюстки і зафіксувати все на клей. Такий квітка виглядає неймовірно ніжно і романтично. Його можна використовувати для святкової сервірування столу.

Троянда з хвилястих кіл

Для створення троянди за цією технологією треба взяти червону папір і вирізати з нього гуртки різного діаметра. При бажанні можна зробити краю хвилястими.

Кожну заготовку слід пом’яти, додавши вид зім’ятих пелюсток, і з’єднати по черзі клеєм. Залишилося приклеїти зелене листя і можна прикрасити квіткою книжкову полицю.

Трояндочка для прикраси подарунок

На фото виробів «Квіти» з паперу видно, що ще один варіант виготовлення троянди полягає в поділі кола на сегменти і виробництві надрізів. Кожен елемент слід підкрутити з обох сторін.

З неповного гуртка треба наробити заготовок меншого розміру. Залишилося з’єднати всі деталі клеєм. При бажанні можна зробити листочки. Така троянда стане гідним декором і для святкового подарунка, та для інтер’єру спальні.

Пишна троянда

Ця технологія підійде для виготовлення великої троянди. Потрібно шестикутна основа з ватману. З паперу треба нарізати прямокутників, надати їм бажану форму і трохи надрізати знизу, щоб повідомити їм обсяг при подальшій склеюванні. Дивлячись на фото, потрібно акуратно зібрати бутон. Роза готова!

Троянда для мами

Ось ще один незвичайний варіант створення трояндочки. Основа тут не потрібно. Процес багато в чому аналогічний опису попереднього способу. Квітка виходить дуже красивим і неймовірно схожий на живого побратима. Його можна подарувати мамі на 8 березня.

Квіткова гірлянда з гофрованого паперу

Для отримання красивого гірлянди рекомендується використовувати великі квітки з ефектною папери. Вам не знадобляться ні трафарети, ні схеми. Основна функція таких речей – виглядати яскраво, оригінально, стильно. Тут не потрібно прагнути до натуральності.

Щоб створити квіти з гофрованого паперу, необхідні: ножиці, гофра кількох тонів, інша нитка, клей. Порядок дій:

 1. Гофру нарізати прямокутниками.
 2. Заготовки укласти в стопки по 5 шт. кожна.
 3. Сформувати з стопок гармошки і скріпити кожну в центрі паперовим колечком. Краї бажано скруглить для більшої схожості з пелюстками.
 4. Розправити заготовки, перетворивши їх в бутони.
 5. Відміряти необхідну довжину нитки і нанизати на неї готові квіти.

Ростові квіти

Зараз такі інтер’єрні аксесуари перебувають на піку моди. Їх застосовують при облаштуванні приміщень для проведення різних заходів та фотосесій.

На сім квіток потрібно заготовити:

 • кольоровий гофрований папір – 7 рулонів;
 • зелену гофру – 1 рулон;
 • труба з металопластику – 12 м;
 • шпажки – 7 шт.;
 • клейові стрижні – 7 пачок.

Хід робіт:

 1. З кольорового паперу вирізати пелюстки 4-х різних розмірів.
 2. Розтягнути їх вручну, надавши потрібну форму.
 3. Зібрати квітки.
 4. «Розпушити» їх за своїм бажанням.

Роблячи бутон, починати потрібно з серцевини. На шпажку треба приклеїти паперовий клубок і обернути його зробленими раніше пелюстками, закріплюючи кожен біля основи клеєм.

Із зеленого паперу слід зробити кілька листків для чашолистка. Потім потрібно взяти шматок труби, надати їй необхідну форму, вставити готовий квітка і обернути зеленої паперовою стрічкою.

Квіти в техніці орігамі

Вироби з паперу «Об’ємні квіти» найчастіше виконують в техніці орігамі. Це східне мистецтво складання різних паперових фігур стало в наші дні надзвичайно популярним. Схеми можна знайти в Інтернеті. Вони відрізняються за ступенем складності.

Новачкам краще починати з чогось простого, наприклад, з виготовлення троянди. Досвідчений майстер може спробувати свої сили в створенні лілії.

Квіточки з шаблонами

На перших порах, щоб отримати гарний паперовий квітка, рекомендується використовувати різного роду схеми і шаблони. Тут немає нічого поганого. Готові зразки, взяті зі сторінок відповідних сайтів, дозволять швидше освоїти моделювання з паперу.

Переваги паперових квітів

У квіток, складених з паперу, є ряд плюсів:

 1. Привабливий зовнішній вигляд.
 2. Низька вартість вихідних матеріалів.
 3. Безпека.
 4. Виготовлення корисно для розвитку уяви та дрібної моторики.
А ще вони не в’януть.

Виготовлення квітів – заняття, яке принесе вам масу задоволення. Цією справою можуть займатися навіть діти. Головне тут, мати терпіння і строго слідувати інструкції.

Фото вироби квіти з паперу