Серце з паперу в техніці орігамі своїми руками поетапно – найкраща інструкція з фото

Огляд красивих варіантів сердечка з паперу в техніці орігамі. Покрокова інструкція для початківців з фото і описом всіх етапів.

Серце, виконане в техніці орігамі – це оригінальний подарунок, який здатний передати одержувачу тепло ваших рук, любов і увагу. Милі саморобні сердечка можуть стати значущим і символічним подарунком, який зберігає безцінні спогади про вас на довгі роки. Якщо ви задалися питанням – як зробити орігамі серце своїми руками, то знайте, відповідь вже знайдений!

У даній статті зібрані кращі прості схеми для складання сердець початківцям, які допоможуть вам зануритися в дивовижний світ японського мистецтва.

Як скласти серце-закладку

Приємним і корисним подарунком, особливо для любителів книг, стане закладка-серце. Такі закладки можна використовувати не тільки при читанні книг, але і прикрашати ними краю листівок, або подарункових пакетів, фоторамок і т. п. Цей варіант серця орігамі є одним з найбільш легких і правильно скласти його зможе навіть новачок.

 1. Візьміть квадратний двосторонній аркуш паперу. І подумки проведіть на ньому три вертикальні лінії. Спочатку загорніть кут А до лінії B.
 2. Потім підігніть праву ліву верхню і нижню сторони до точки А, як показано на фото.
 3. Поверніть виріб нижнім кутом вниз і загніть задній шар підробки тому.
 4. Якщо ви хочете, щоб серце вийшло більш округлим, підігніть всі гострі кути.

Одягнути таку закладку можна на листи, як з круглої боку, так і з гострою.

Як зібрати серце-конверт в техніці орігамі

Ще одним цікавим рішенням в оздобленні подарунків може стати конверт у вигляді серця, у який можна загорнути льодяник, милу записку, або квиток в кіно, варіанти можуть бути різними.

Для того щоб зробити такий конверт, вам знадобиться трикутний листок паперу, він може бути кольоровим як з двох сторін, так і тільки з одного боку.

 1. Зігніть центральний кут трикутника навпіл, так, щоб у вас вийшла трапеція.
 2. Два кута трапеції зігніть вгору до центральної лінії.
 3. Переверніть фігуру і підігніть отримані стирчать вушка в сторони так, як показано на малюнку.
 4. Підігніть всі гострі кути для того, щоб заокруглити ваше серце.
 5. Переверніть фігуру, на лицьовій стороні серця повинно було вийти дві стулки, які можна розкрити і покласти всередину свій подарунок.

Також такий конверт можливо оформити на зразок стріли амура, для цього в серці-конверт потрібно вкласти дерев’яну шпажку з оперенням на кінці, який можна зробити з підручних матеріалів, все залежить лише від вашої фантазії, це може бути самоклеючий папір, кольоровий скотч, справжні пір’я або кольорові нитки з бісером.

Покрокова інструкція для орігамі серця з крилами

Ви з легкістю зможете скласти паперове серце з крилами, якщо будете дотримуватися цієї простої схеми для складання сердець початківцям.

 1. Візьміть квадратний аркуш паперу кольоровий з одного боку і білий з іншого. Покладіть аркуш білого стороною вгору, зігніть і розігніть його так, щоб в середині залишився вертикальний слід від згину.
 2. Загніть нижній край лежить перед вами листа до середини і переверніть його кольоровою стороною до себе.
 3. Тепер загніть нижні краї прямокутника до середини листа з кольорового боку.
 4. Переверніть листок білою стороною до себе, так, щоб кольоровий куточок дивився вниз, складіть аркуш навпіл і пригвинтіть кольоровий стороною до себе.
 5. Відігніть краю так, як показано на фото серця орігамі і складіть їх квадратиками.
 6. Загніть гострі кути, і поверніть залишився білої листок в гармошку, переверніть фігуру серцем до себе. Серце орігамі з крилами готово!

Схема для орігамі у вигляді повітряного серця

Таке об’ємне повітряне серце обов’язково порадує свого одержувача, але запасіться терпінням, виконання цього орігамі вимагає деякої вправності.

 1. Необхідно взяти квадратний двосторонній паперовий лист і загнути одну сторону листа на 1-2 див.
 2. Складіть квадрат навпіл таким чином, щоб 1-2 см зігнутого аркуша перебувала паралельно згину.
 3. Потім зігніть і розігніть вийшов прямокутник навпіл, щоб у середині залишився слід від вертикального згину.
 4. Пригніть кути відкритого згину даного прямокутника до центральної лінії так, щоб від центру вони знаходилися на відстані в пів сантиметра.
 5. Краю одержані по сторонах трикутників відігніть назовні і в сторону, для того, щоб в їх центрі утворився залом, як на фото серця орігамі.
 6. Бічні гострі кути всієї фігури відігніть по лінії утворилися заломів.
 7. утворилися кишеньки зігнутих куточків заправте папір, що залишилася під ними.
 8. Примніть всі гострі кути, серце має набути більш м’яку згладжену форму.
 9. Через отвір в гострому кінці серця надуйте його. Об’ємне серце орігамі готово!

Орігамі серце модулів

Вміння складати модульне орігамі серця покроково дозволить вам здивувати близьких ще одним оригінальним подарунком. Даний вид орігамі передбачає складання з трикутних модулів об’ємні фігури орігамі, які можуть стати прекрасним самостійним презентом.

Для даного орігамі серця вам знадобиться 75 модулів з червоного паперу.

першоюого ряду візьміть 1 модуль, на одиночні куточки якого одягніть за модулем, так, щоб у другому ряду було 2 модуля. Потім аж до 11 ряду, збільшуйте кількість модулів на один.

11 ряду необхідно одягнути чотири модулі з кожної сторони, пропустивши один в середині, всього в 11 ряду повинно вийти вісім модулів.

12 ряді одягаємо по три модулі з кожної сторони, пропустивши два в середині, всього в 12 ряді повинно вийти шість модулів. Продовжуйте збільшувати пропуски модулів в центрі на один, і симетрично зменшувати кількість модулів з кожної сторони по одному.

Таким чином, у 13 ряду вийде чотири модуля і три пропуску в середині, в 14 ряді два модулі та чотири пропуску в середині. Ваше орігамі серце готове!

Черпайте нові ідеї сердець орігамі і втілюйте їх, слідуючи нашим покроковим інструкціям для орігамі серця. Почніть з простих схем для складання сердець початківцям, а потім вдосконалюйте свою майстерність і пробуйте нові види орігамі.

Фото серця з паперу орігамі