Ромашка з паперу: кращі схеми, шаблони й покроковий опис як зробити квітку

Огляд цікавих ідей для створення красивої квітки ромашка своїми руками. Поетапна інструкція, багато фото, готова схема та майстер-клас для дітей.

Щоб красиво упакувати подарунки, наклейте паперову ромашку (можна зі стеблом) до білої картонній коробці. Приклейте ромашку на саморобну листівку для привітання на 14 лютого, 8 березня. Можете використовувати саморобні паперові квіти як прикраси для стін (наприклад, картини з ромашками).

Паперові квіти завжди ідеально виглядають в вазах! Вставте від однієї до трьох ромашок із щільного паперу або цілий букет, повний ромашок.

Крім цього, вінки з паперових ромашок зі стеблами надягають дітям на свята, в тому числі як частину костюма.

В цьому пості показано, як створити ніжні ромашки з паперу: знадобиться тільки щільний папір в якості основного матеріалу та інструкція, як зробити ромашку.

Робимо ромашки своїми руками

Матеріали:

  1. Фото ромашок з паперу для зразка і аркуші щільного паперу білого, жовтого, зеленого кольорів. Деякі використовують гофрований папір, маленьку квадратну папір для нотаток. Серветки можна використовувати, якщо потрібні гарні ромашки з паперу для наклеювання на поверхні (на листівки, картини, коробки).
  2. Клей для паперу.
  3. Ножиці.
  4. дерев’яний Шампур.
  5. Дріт залежно від бажаної довжини.
  6. Шило або несправний стрижень для кулькової ручки.
  7. Килимок для різання в якості основи.

Варіант 1. Інструкція

Щоб зробити ромашку самостійно, вам знадобляться дві сторінки щільного паперу формату А4. Один з них білого кольору, а інший красивого сонячно-жовтого кольору. Роздрукуйте шаблон і виріжте всі елементи з суцільною чорною лінією.

Візьміть один з великих білих квадратів (10 см на 10 см) і зігніть його навпіл. Ви згинаєте цю половину навпіл. На зігнутих пластинах легко намалювати шаблон самостійно: дві пелюстки. Повторіть ці кроки для всіх квадратів (жовтого і білого). Жовті квадрати (5см на 5 см) використовуйте для серединки ромашки.

Ножицями виріжте квіти по розмітці. Розгорніть квадрати, і ви повинні тримати в руці цілий квітка ромашки.

З допомогою дерев’яної палички зігніть пелюстки на кожному окремому квітці. Для цього помістіть дерев’яну паличку в середину пелюстки і злегка загніть боку пелюстки вгору. Повторіть це з усіма білими пелюстками квітки.

Тепер приклейте 4 білих квітки ромашки один на одного, завдавши трохи клею посередині. Рекомендація: використовувати сухий клей-олівець. При наклеюванні один на одного стежте, щоб квіти були трохи зміщені.

Візьміть один з маленьких жовтих квіток і розріжте його навпіл. Всього вам знадобиться 5 жовтих половинок.

Тепер ви починаєте приклеювати окремі половинки по краю середини білих квіточок. При наклеюванні слід стежити за тим, щоб жовті квіти трохи перекривали один одного. Приклейте по колу 5 жовтих квіток.

Зробіть маточка: візьміть одну з жовтих смужок (10 см х 2 см) і зробіть паралельні надрізи до допоміжної лінії. Чим більше паралельних смужок, тим реалістичніше вийде ромашка. Щоб трохи скоротити процес, викладіть 5 смужок один на одного і починайте різати, різати, різати.

Склейте 5 смужок в довге пасмо або почніть з смуги і загорніть її. Як тільки ви дійдете до кінця, приклеюєте наступну смужку і оборачиваете її навколо маточки. Всього вам знадобиться 5 смужок.

Хочете прикріпити стебло? Тоді використовуйте дріт і спочатку приклейте її до пестику. Потім проткніть отвір в середині ромашки, наприклад, шилом, і вставити в нього дріт з товкачем. Приклейте.

Тепер зігніть окремі білі пелюстки від маточки.

Для створення зеленого чашолистка роздрукуйте шаблон на зеленій щільному папері, повторіть кроки 1-3.

Вам знадобиться два зелених квітки. Ви одягаєте їх знизу на дріт, щоб вони стикалися з білими квітами. Приклейте. Нарешті, оберніть дріт зеленим папером.

Зробити ромашки з паперу дуже просто! Процес виготовлення таких кольорів досить захоплюючий, і займає небагато часу на виготовлення.

Варіант 2

Це покрокове виготовлення ромашки для початківців максимально спрощено. Навіть дитина зможе зробити квітка, схожий на ромашку.

Крок 1. Почніть зі збирання всього матеріалу, який вам знадобиться.

Крок 2.. Виріжте з зеленого паперу 2 листки довжиною 6 або 7 див. Відкладіть на потім.

Крок 3. Виріжте з жовтого паперу невеликий квадрат розміром приблизно 4 див.

Крок 4. Візьміть кілька шматочків обрізків паперу з кроку 1 і скрутіть їх в невеликий кулька розміром з горошину.

Крок 5. Оберніть кулька в жовту папір.

Крок 6. Оберніть шматок дроту близько 20 см навколо підстави маленького кульки за кілька оборотів. Кінці жовтого паперу не обрізайте.

Крок 7. Виріжте з білої гофрованого паперу прямокутник довжиною 20 см і висотою 5 см і наріжте ножицями невелику бахрому.

Крок 8. Оберніть бахрому навколо маленького жовтого кульки і затягніть його, зробивши ще один або два витка дроту.

Крок 9. На цьому етапі ми зробимо стебло ромашки. Виріжте прямокутник довжиною 20 см з зеленої гофрованого паперу. Потім нанесіть клей на одну сторону (не на обидві, а тільки на одну).

Крок 10. Поверніть прямокутник по всій довжині стебла, щоб приховати дріт, потім приклейте 2 листа з невеликою точкою клею на стеблі.

Ось і все, ваша перша ромашка з гофрованого паперу готова. Якщо вивчіть, як зробити ромашку своїми руками, то за таким же принципом можна зробити соняшники, маргаритки, гербери.

Зроблені ромашки можна приклеїти на панно у формі віяла, списи, знизу одного кута вгору протилежного кута. Панно можна повісити на стіну або подарувати.

найпоширеніший дизайн оформлення панно за допомогою паперових ромашок – це розташування квіток у шаховому порядку. При цьому використовуються ромашки різного розміру (дуже маленькі і великі).

панно Фон може бути світлим чи темним, але обов’язково однотонним. Самим модним кольором в 2020 році є темно синій колір. Ромашки трьох різних розмірів приклеюються у шаховому порядку.

Нестандартний варіант – виготовлення ромашок з світлих шпалер пастельних тонів. Ромашки виходять дуже щільні, з незвичайною фактурою, тисненням (в залежності від того, які ви берете шпалери). Тому дизайн на панно з такими ромашками буде унікальним.

Цей виріб відрізняється довговічністю, на відміну від ромашок з звичайного паперу або серветок. Ромашки з паперу шпалер можна приклеювати на дитячі шпильки, сумки, шкатулки. Це спільна творчість батьків і дітей принесе багато радісних моментів!

Крім зазначених варіантів використовуйте подарункову обгортковий папір, з малюнком або без нього. Ромашки з паперу з малюнком виглядають красиво і модно. Зробити панно з такими ромашками на однотонному тлі може будь-яка людина. Така прикраса виглядає кумедно і нарядно, особливо для дитячої кімнати!

Варіант 3

Зробіть величезні ромашки для дитячого свята! Підійде лист А4 для одного пелюстки. В якості ніжки використовуйте дріт. Така ромашка назавжди залишиться в пам’яті дитини як величезна радісна подія! Можна використовувати таку ромашку при вечірках в офісі – всі оцінять веселу атмосферу і зусилля!

Фото ромашок з паперу